Usługi

Chcesz zorganizować Wigilię w firmie? Zamów catering świąteczny

Catering świąteczny - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędza się z reguły w familijnym gronie, ale imprezy świąteczne odbywają się także w firmach. Nieraz załoga firmy organizuje je swoimi siłami, przynosząc osobiście ugotowane dania, lecz w ogromnych zakładach pracy ten model działania często nie jest wydajny. By zatem pomóc sobie zadaniu organizacji firmowych spotkań wigilijnych, tych w małym gronie, jak i tych na dziesiątki osób, rekomendujemy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Barszcz czerwony, ryby, pierogi z kapustą i grzybami – o cateringu świątecznym

Naturalnie na wigilijnym stole powinny pojawić się standardowe świąteczne smakołyki. To zwłaszcza ryby, np. chrupki filet z karpia lub łososia, jak również zupy – obowiązkowo żurek i barszcz czerwony, ewentualnie również zupa rybna. Nie powinno zabraknąć też pierogów z grzybami i kapustą, które zazwyczaj serwowane są wraz z wymienionym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza bożonarodzeniowa nie byłaby kompletna bez chłodnych zakąsek, między innymi bez sałatki jarzynowej albo ryby po grecku. Wypada również zadbać o pyszny frykas na koniec obiadu. Na stół wigilijny rekomendujemy makowiec, puszysty sernik albo kutię z rodzynkami.

Catering świąteczny dla pracowników – wybierz dania, które wszystkim zasmakują

Za organizację Bożego Narodzenia w firmie należy wziąć się z odpowiednim wyprzedzeniem. Należy określić termin spotkania i dopasować go do planów urlopów zatrudnionych. Umożliwia to ścisłe określenie prognozowanej liczby uczestników uroczystości, a w rezultacie ułatwi zamówienie optymalną ilość porcji. Dobrym rozwiązaniem jest porozmawiać z zatrudnionymi o menu i razem złożyć zamówienie na te potrawy z portfolio firmy cateringowej, które wszyscy uwielbiają. Istotne jest również to, aby ustalić czy ktokolwiek z zatrudnionych może mieć reakcję alergiczną, np. na orzechy, które znajdują się w deserach, lub są w ekipie firmy osoby, które nie jadają mięsa oraz ryb. Dla takich pracowników trzeba zamówić dania pasujące do ich preferencji dietetycznych. Firmy cateringowe oferujące menu świąteczne przyjmują zamówienia przez większą cześć grudnia, ale nie należy odkładać tego na ostatnią chwilę.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]