Usługi Witryny internetowe

Chcesz założyć stronę www? Skorzystaj z rejestratora domen

Przejrzysta i funkcjonalna strona internetowa to idealna wizytówka każdej firmy. Zastanawiasz się nad wykupieniem domeny i nie wiesz jak zacząć? Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie domeny oraz jak można sprawdzić dostępność domeny?

Rejestracja domen internetowej jest szalenie prosta

Domeny internetowe dostępne na JCHost.pl pozwolą przykuć uwagę internautów i podniosą rozpoznawalność strony w sieci! Nasz rejestrator domen oferuje nie tylko intuicyjną administrację, ale również profesjonalną pomoc techniczną. Wykupienie domeny rozpoczyna się od znalezienia nazwy głównej strony, który powinien wiązać się z zakresem jej działalności. Niebagatelny jest odpowiedni dobór słów kluczowych, a sama nazwa musi też zapadać w pamięć i niezbyt skomplikowana. Istotne jest również wybranie tzw. rozszerzenia, czyli końcówki domeny. Dostępne są różne opcje, m.in.: „.pl” – dla stron o zasięgu lokalnym, „.com” – dla firm o zasięgu globalnym, „.org” – dla organizacji, stowarzyszeń i fundacji lub „.biz” – dla stron związanych z szeroko pojętym biznesem. Następnie konieczne jest sprawdzenie domeny – w tym celu należy skorzystać z wyszukiwarki domen.

Rejestracja adresy – ostatni etap kupna domeny

Kiedy dostępność domeny zostanie już sprawdzona, można przystąpić do rejestracji – podania naszych aktualnych danych i wniesienia opłaty za abonament. Usługi dostępne na JCHost.pl zapewniają łatwą rejestrację domeny, jak również jej odnowienie po zakończeniu okresu abonamentowego. Na uwagę zasługuje fachowy serwis i pełne wsparcie w konfiguracji domeny, które sprawiają, że rejestrator ten często wybierają Klienci zainteresowani kupnem domeny internetowej.