Usługi

Centrum zabawy – miejsce dla małych i starszych dzieci

Maluchy to żywe srebro – harcują, ciągle się bawią, zaglądają w zakamarki domu i zdaje się, że nie tracą werwy. W końcu jakkolwiek zabawy na dobrze znanych czterech ścianach okazują się dla nich monotonne i będą do nich przystępować z wygasającym zapałem. Dlatego świetnym urozmaiceniem dla maluchów jest wizyta w specjalnie urządzonego centrum zabaw.

Bawialnia – miejsce na organizację imprezy urodzinowej

Sala zabaw to specjalne bawialnie, w których maluchy znajdą wszystko co niezbędne do nieustającej, wielogodzinnej rozrywki. Wnętrza są tak zaplanowane, by zagwarantować dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przytulanki,bezpieczne dla zdrowia zabawki drewniane, barwne klocki magnetyczne – bawialnia pełna fajnych przedmiotów angażuje uwagę maluchów na wiele godzin. W biblioteczce leżą również liczne książeczki oraz albumy, po które najmłodsi mogą same sięgnąć w momencie wyciszenia bądź poprosić rodzica o ich przeczytanie na głos. W centrum zabawy każde dziecko bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Jest to też znakomite miejsce na zorganizowanie imprezy urodzinowej.

Sala zabaw – kawiarenka z sandwiczami oraz ciepłymi napojami

Plusem właściwie zorganizowanej sali zabaw dla dzieci jest to, że pomimo skupienia się na potrzebach kilkulatków, ich opiekuni nie będą czuć się zlekceważeni. Specjalnie dla nich otworzona jest kafeteria, w której mogą spędzić czas na swobodnej rozmowie z innymi opiekunami, korzystając przy tym z obszernej oferty ciastek, kanapek oraz herbaty. Kafeteria w sali zabaw dla dzieci jest więc wspaniałym punktem na cotygodniowe wypady ze znajomymi, mającymi pociechy w podobnym wieku. Bycie matką nie musi przecież wiązać się z rezygnacją z kontaktów z przyjaciółmi, a wręcz może je zacieśnić, umożliwiając za jednym zamachem maluchom tworzenie relacji z dziećmi przyjaciół ich rodziców.