Usługi

Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Zleć catering na lastrada.pl.

Gdy planujesz ważne wydarzenie rodzinne lub firmowe, na które zapraszasz sporą ilość uczestników, zazwyczaj nie będziesz w stanie w pojedynkę zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki i szybkie przekąski w hipermarkecie – ważne wydarzenia najczęściej wymagają należytej oprawy również w sferze potraw. Wszak nie godzi się stawiać na stolikach uczestników samych ciasteczek i wody mineralnej. W takich przypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Zamierzasz zamówić usługę cateringową? Przejrzyście przedstaw własne oczekiwania

Profesjonalne firmy wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringowych zwykle oferują kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzty, wesela lub urodziny. Oferty te są szczegółowo dostosowane do charakteru konkretnych eventów, przez co dostrzegalnie różnią się np. ceną oraz listą dań proponowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej warto pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą przejrzyście komunikować swoje oczekiwania, lecz przy tym być też otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze eventów różnego rodzaju to codzienność, a długoletnia praktyka w tej branży powoduje, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą wszystkich naszych gości.

Zamówienie usługi cateringowej to oszczędność czasu

Organizacja posiłków już dla niewielkiej liczby gości może stać się znacznym problemem, przede wszystkim wtedy, jeśli musimy wykonać to w pojedynkę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na uzgodnienie innych kluczowych aspektów eventu. Daje to również sposobność podania zaproszonym wyśmienitych posiłków przyrządzanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, iż istotnym przymiotem dań, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd na talerzu. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają również własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]