Usługi

Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Tu dowiesz się, komu zlecić catering biurowy.

Sympozjum, warsztaty czy rozmowy biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed nieodzownością organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na urządzanym spotkaniu ma pojawić się masę osób, warto zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – jak działa ta usługa?

Sympozja oraz kursy biznesowe to wydarzenia, które z reguły trwają po 6-9 godzin, w wielu przypadkach nawet przez 3-4 dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy program prelekcji, między którymi wskazane są na ogół trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których niemożliwe jest zjedzenie sycącego obiadu w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny niezbędne jest zagwarantowanie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także wziąć na salę, w której odbywa się szkolenie. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie dłoni czy odzieży. Usługa cateringu dla firm obejmuje też udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – zapewni to firma oferująca usługę cateringu firmowego

Przerwa kawowa jest bardzo istotna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to również możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznej grupie kwestii poruszanych na spotkaniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach firm, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów lub płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z tekturowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w na stacji benzynowej czy też przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał także o wygodzie uczestników.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]