Transport i spedycja Usługi

Biznesowa podróż do Krakowa? Wybierz Kraków Airport Taxi

Na ruchliwych lotniskach znalezienie taksówki może stać się dużym problemem. Jeśli jeszcze turyści czy tutejsi z danego miasta niewątpliwie się z tym uporają, to biznesmeni mogą mieć poważne problemy – ich obecność w tym mieście jest zwykle wszak zaplanowana z dużą dokładnością. Dobrze zatem wcześniej pomyśleć o przewozie do celu podróży. Firmy oferujące takie usługi działają w wielu miastach z ważnymi lotniskami – na przykład w Warszawie, Łodzi bądź w Krakowie. Powinniśmy przy tym dodać, że takie firmy odznaczają się nie tylko możliwością zlecenia transportu na określoną godzinę – posiadają oprócz tego mnóstwo innych plusów. Czemu zatem warto postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – taksówka dla wymagających

Zaletą taksówki Kraków Airport Taxi okazuje się również klasa aut – firma ją proponująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa i pozostałych uznanych marek aut. Nie bez znaczenia jest również to, iż wybierając tę formę przewozu nie musimy jechać z pozostałymi pasażerami – samochód podstawiony jest wyłącznie dla nas oraz kontrahenta biznesowego. Warto nadmienić również o tym, iż klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne będzie wszak zarezerwowanie podróży do innego miasta w regionie oraz poza nim.

Ile wydamy na Kraków Airport Taxi?

Kursy do popularnych Business Parków i siedzib firm, rozmieszczonych w obrębie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 złotych. Na nieco większe opłaty powinniśmy być gotowi, kiedy zamierzamy zlecić kurs do innego miejsca leżącego w regionie. Na przykład, trasa do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych jednocześnie takim kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd w najlepszych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy około 300 złotych. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia luksusowe warunki na czas wyjazdu służbowego, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych.