Transport i spedycja Usługi

Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz swobodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia nowoczesny parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – gdzie zaparkować samochód?

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować auto na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy położony blisko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking w Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa WiFi, a także skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższych wojażach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.