Sektor budowlany Usługi

Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Na https://joannaklusak.com/oferta/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]