architekt Kraków, biuro architektoniczne Kraków
Sektor budowlany Usługi

Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Biuro projektowe świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ustawnym domu, ale też kieruje swoją ofertę do firm czy instytucji. Architekt może opracować pełny projekt obiektu, a później czynnie pilnować rozwój prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę budynku lub zaproponować aranżację już istniejących mieszkań.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz innowacyjnych, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród wielu domków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a w tym samym czasie przytulny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające obecne nurty architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkalnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi pensjonaty, budynki rekreacyjne, kawiarnie i żłobki. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może również zaplanować obszerne i praktyczne garderoby, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]