Usługi z zakresu finansów

Kto dostanie kredyt na działalność gospodarczą?

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, z pewnością przechodziłeś trudniejsze momenty pod kątem finansowym. Klienci, którzy spóźniają się z opłaceniem należności bądź niespodziewane wydatki na rozwój działań – takich sytuacji może być wiele. Wybawieniem może kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Istnieje wiele sposobów na wsparcie rozwoju firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pomaga realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm okaże się zbawiennym zastrzykiem finansowym w gorszym okresie działalności. Przy doborze właściwego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do obranego modelu biznesowego. Przykładowo, jeżeli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie ryczałtu lub KPiR, powinniśmy znaleźć taką ofertę, która godzi się na powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicielom firm udzielano kredytu dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby włączyć się do grona usatysfakcjonowanych kredytobiorców, najlepiej skonsultować się z rzetelnym doradcą kredytowym znającego wszystkie dostępne na rynku oferty i będzie potrafił wybrać tę najbardziej opłacalną. Będzie on pomocny również w przypadku, gdy chcesz uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm z krótkim stażem

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie martw się. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do młodych firm. Niektóre z nich są osiągalne nawet dla firm, które ledwo co założone! Tutaj jednak znowu konieczna będzie konsultacja z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po założeniu przedsiębiorstwa.