Usługi z zakresu finansów

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Potrzebujesz informacji o Flobo - automatycznej obsłudze należności? Dobrze trafiłeś!

Właściciele firm nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niesłychanie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych albo niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]