Turystyka

Relaks w górach. Domki w Krynicy

Krynica-Zdrój jest wymieniana jako jedna z najchętniej wybieranych przez turystów destynacji w krajowych górach. Trudno rzecz jasna być tym zaskoczonym, bowiem znana jest nie tylko z doskonałego położenia, ale też interesującej zabudowy. To wszystko powoduje, iż urlop w Krynicy wybierają nie tylko takie osoby, które zamierzają podreperować trochę swoje zdrowie, ale też ci, którzy wolą pozwiedzać. Gdzie jednak znaleźć noclegi w Krynicy?

Domki w Krynicy – czemu tak cenione?

W okresie letnim największą popularnością cieszą się domki w Krynicy. Dają one zamieszkującym je gościom to, co potrzebne jest do dobrego relaksu – ciszę, wygodę oraz radość spoglądania na znajdujące się wokół Krynicy góry. Mocną stroną tego rozwiązania są również niskie koszty – ich wypożyczenie jest znacznie mniej kosztowne od doby w hotelu. Nie może zatem zaskakiwać, iż najwięcej gości odwiedzających Krynicę wybiera akurat domki. Tym bardziej, iż w ostatnich dekadach rośnie liczba przedsiębiorstw wypożyczających gościom domki w Krynicy.

Nie tylko domki w Krynicy

Ci goście, którzy wolą innego rodzaju noclegi, w Krynicy również znajdą propozycje dostosowane do swoich oczekiwań. W miejscowości działa mnóstwo pensjonatów oferujących usługi w najróżniejszych cenach. Goście, którzy wybrali Krynicę ze względów zdrowotnych, mogą znaleźć noc w jednym z tamtejszych sanatoriów, zaś rozwiązaniem pozwalającym na zaoszczędzenie pieniędzy może stać się nocleg w wynajętym pokoju. Bardziej wymagającym turystom na pewno przypadnie do gustu katalog usług hoteli, które w mieście działają w dużej ilości.

Nasza siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]