Kształcenie Tematyka żywnościowa

Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Warsztaty kulinarne dla dzieci - dowiedz się więcej o ofercie na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/

Dzieci lubią brać udział w kuchni – wybierać i podawać składniki bądź ozdabiać wypieki. Chcesz rozwinąć fascynację Twojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w wieku od 6-10 lat. W trakcie kursu dzieci uczą się samodzielności oraz rozwijają swoją pomysłowość i co najistotniejsze – nabywają pożyteczne umiejętności. A jednocześnie wspaniale się bawią. Opanowywanie nieskomplikowanych przepisów, komponowanie ulubionych smaków i dobieranie i mieszanie ingredientów – całość powoduje, że maluchy z zapałem eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z regułami, jakie obowiązują w kuchni, co pozytywnie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą także asystować rodzice, dlatego jest to wspaniała okazja do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a następnie posmakować tego, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Zajęcia prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. W trakcie warsztatów maluchy szykują danie główne i deser. Mali adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – spróbować swoich sił w pieczeniu ozdobionej świeżymi składnikami, pachnącej tradycyjnej pizzy, albo ugotować apetyczny makaron na słono bądź słodko. W czasie kursu dzieci przygotowują także smaczny deser – mus z polewą i mascarpone. Lekcja połączona z zabawą to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ulubionych potraw przynosi dzieciom mnóstwo szczęścia. Nawet najbardziej niepokorny maluch będzie z pasją oddawał się ozdabianiu tortu lub pieczeniu doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i doskonały kontakt z dziećmi.

Nasza siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]