Sport i rekreacja Turystyka

Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Szukasz szczegółowych wiadomości o górach zimą dla początkujących? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na http://tinyurl.com/y4j2l98z.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia bezpieczne i rzetelnie przygotowane wyprawy nadzorowane przez wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, których celem są szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w analogicznych wyprawach. By partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają przy tym spełnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]