Sektor budowlany

Znów doceniamy projekty domów z bali

Projekty domów z bali. Skieruj się na domygoralskie.com/realizacje.html, aby skorzystać z umiejętności specjalisty

Domy z bali są zaliczane do najstarszych rodzajów obiektów użytkowych. Najczęściej wykonuje się je z sosny lub jodły. Mimo że ich budowa znana jest od stuleci, wciąż spotkać można rzesze entuzjastów. Nie może to jednak zaskakiwać – wykazują wszak sporo atutów, a te sprawiają, iż grono ich mieszkańców stale się zwiększa. Mogą mieć najróżniejsze kształty, budowane są z bezpiecznych dla środowiska materiałów, świetnie wyglądają i – co najważniejsze – są naprawdę wygodne. Należy wspomnieć również o tym, iż budowa budynku tego rodzaju jest zdecydowanie szybsza niż murowanego. Ich mieszkańcy mogą cieszyć się również zdrowym klimatem, który korzystnie wpływa między innymi na układ oddechowy.

Rodzaje projektów domów z bali

Część z nas sądzi, że projekty domów z bali za każdym razem nawiązują do historycznej architektury. W istocie często tak bywa, jednak warto podkreślić, iż domy z bali potrafią także mieć odmienne formy. Dziś realizuje się również innowacyjne projekty domów z bali, które nie przypominają budynków rustykalnych. Domy z bali mogą również mieć elewację, a to sprawia, że łatwiejsze staje się zagospodarowanie przestrzeni – zwykle stosuje się w tym celu płyty regipsowe.

Projekty domów z bali – od kogo zamówić?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie domu z bali będzie znacznie trudniejsze niż zwykłego. Dlatego decydując się na ten rodzaj obiektu, warto dowiedzieć się, jakie domy wykonał już wcześniej wybrany architekt. Bezwzględnie sprawdźmy też, czy jego twórczość nam odpowiada. Ważne jest oprócz tego to, której ekipie powierzymy wzniesienie domu. Rzecz jasna powinniśmy wybierać te doświadczone w tego typu projektach. Trafionym pomysłem okaże się także z pewnością wybór ekipy, w ramach której współdziałają razem dobry architekt i profesjonalni rzemieślnicy – wówczas dom z pewnością zostanie wybudowany szybko i bez zbędnych komplikacji.

Nasza siedziba:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]