Sektor budowlany Zakupy

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Nie szukaj już więcej! Tu zamówisz kontenery budowlane

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na budowach częstokroć stosowane są także kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Nasza siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]