Sektor budowlany

Wynajem szalunków – dobre strony

Na abcszalunki.pl/wynajem/ uzyskasz więcej informacji o szalunki stemple

Szalowanie to jedna z najchętniej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są ze sklejki, ale spotyka się również konstrukcje zrobione ze stali, a czasem nawet tworzyw sztucznych. Innymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Jednak ze względu na spore ceny nie zawsze ekipy remontowe mają swoje szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wynająć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to obecnie bardzo często spotykana usługa.

W jakich sytuacjach postawić na wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu niezbędne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej ekipy, dobrze sprawdzić zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim ze względów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy do roku będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć również o komforcie, ponieważ przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może generować poważne koszty.

Wynajem szalunków – jak szukać?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Warto wybrać ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się wytrzymałe i funkcjonalne. Bardzo istotna będzie też troska o kontrahenta – w sytuacji, gdy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei wejść do sieci i dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa myślą wcześniejsi kontrahenci.

Nasza siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]