Sektor budowlany Zakupy

Kontenery na odpady – do przewozu odpadów lub materiałów sypkich

Chcesz nabyć kontenery stalowe? Wejdź na http://tinyurl.com/yxtl9kzg

Część odpadów nie może trafić do koszy na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to najczęściej tych, które są generowane podczas wszelkiego typu renowacji i prac budowlanych, jak również odrzutów industrialnych. Należy je odwozić do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane recyklingowi zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z magazynowaniem i transportem odpadów. Aby ich uniknąć, należy wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na odpady – rodzaje

Najprostsze kontenery otwarte są przeznaczone do przechowywania i przewozu starych mebli, opakowań, gruzu i podobnych odpadów. Poza tym w użyciu są również kontenery uszczelniane, które wspaniale sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są także konieczne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak wióry metalowe, granulaty bądź trociny. Ich załadunek usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najmniej problematyczne w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla których firm?

Adresatami usług producentów kontenerów na odpady są różne podmioty. Wśród nich można wymienić między innymi ekipy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem mieszkań, przedsiębiorstwa budowlane, a także wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się podmioty świadczące usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz gruzu. Odnajmują je one klientom, a po napełnieniu przewożą do miejsca legalnego ich składowania bądź recyklingu.

Nasza siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]