Sektor budowlany Zakupy

Drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów – poznaj Oknostol

Znajdź drzwi drewniane.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawił, iż jego pracownicy zapewniają konsumentom najlepszą jakość wytwarzanych produktów i obsługi klienta. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale też ich trwałość, uzyskane dzięki wykorzystaniu podczas ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i składaniu modułów stolarki otworowej pracownikami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o osiągnięcie kilku ideałów: zadowolenia użytkownika, najwyższej jakości produktów, pełnego komfortu ich użytkowania, a także absolutnego bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się dużą dbałością o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez tę firmę to świetne rozwiązanie dla wymagających konsumentów, którzy szukają w pełni funkcjonalnych i wytrzymałych produktów. Zapewniają one domownikom wysoką wygodę – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy oraz są świetną izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów – wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Wszystko dopełnia ich niesztampowe, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, gdyż wytwarzane są tylko z surowców wysokiej jakości.

Drzwi drewniane na wymiar – wszechstronna obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć także w obszarze obsługi klienta. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują nieodpłatną konsultację przy wyborze właściwego modelu drzwi oraz pomiar w mieszkaniu, co da pewność, iż montaż drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany projektu, idealnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale również rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]