Sektor budowlany Zakupy

Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Chcesz zamówić drzwi drewniane wewnętrzne? Sprawdź www.oknostol.com.pl

Wspaniałym rozwiązaniem projektowym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry oraz alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to organiczny surowiec, który użyty jako element aranżacji wnętrza sprawia, że staje się ono przytulne i bardziej nastrojowe, a należycie konserwowany utrzyma się w niezmienionej kondycji nawet kilkadziesiąt lat. Obecne techniki umożliwiają znakomite łączenie właściwości drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co owocuje powstaniem drzwi charakteryzujących się gustownym designem i znaczną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się właściwą izolacją cieplną oraz niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie odkształcają się. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, iż tego typu drzwi zauważymy w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach hołdujących stylistyce industrialnej. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory z progiem lub bez, zabezpieczone lakierami na bazie wody i wiele innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i wyśmienicie wyglądają przez lata.

Szkło fazowane i witrażowe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Pragniesz założyć w swoim domu albo biurze skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych wymiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zlecić to zadanie doświadczonym producentom, którzy oferują darmowy pomiar, fachowe doradztwo, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do najróżniejszych potrzeb zamawiającego i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem witrażowym, piaskowanym czy fazowanym, co zdecydowanie zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]