Sektor budowlany

Domy drewniane nowoczesne – atuty

Co powinno się wiedzieć o domy drewniane projekty?

Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że tego typu budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać również w zimie? Gdzie wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – lżejsza konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Ogromna ilość atutów powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z gotowych elementów. Odpadają też roboty związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej modne. To kompozycja innowacji z tradycją. Domy drewniane całoroczne zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki nowatorskim elementom gwarantują komfort taki sam jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje zrobione z naturalnych materiałów, dlatego też są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu bali osoby chorujące na alergie odczuwają znaczącą poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba wykonywać kosztownej termomodernizacji. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można stawiać także poza sezonem, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem betonowania. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]