Sektor budowlany Zakupy

Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Chcesz kupić blachę na rąbek? Sprawdź http://tinyurl.com/tya8zdv.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Prezentujemy panele dachowe na rąbek stojący i możliwości ich użycia.

Blachy na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek wspaniale łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, toteż zyskują coraz większe grono sympatyków. Wytrzymała oraz świetnie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku nowych domów, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na plac budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je zamontować szybko oraz bez większych komplikacji. Tego typu pokrycie dachowe jest odporne na korozję, trwałe i świetnie pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Blachy na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem zastosowanej technologii i odporności. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy i powleczone dodatkową powłoką gwarantująca protekcję przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. śnieg i deszcz bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto zredukować wydatki związane z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08