Sektor budowlany

Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ofercie biura architektonicznego Kraków

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Powodzenie Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno być na szczęście trudne – projekt może wykonać pracownia architektoniczna lub także, kiedy najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Które wyjście będzie bardziej opłacalne? Na które z nich się zdecydować?

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W sieci bez trudu znajdziesz tysiące projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby kupić bardziej nietypowy projekt. Ich najmocniejszą stroną okazuje się z pewnością cena – za najtańsze wydasz jedynie za trochę więcej, niż 2000 złotych. Poza tym jest to idealna opcja dla osób, którym zależy na czasie – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych budynków. Decydując się na takie wyjście możemy być pewni, że projekt spełni wszystkie nasze wymagania – przed jego sporządzeniem architekt zapyta nas, co jest dla nas najważniejsze.

Ceny w biurze architektonicznym

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety dużo bardziej kosztowny od katalogowego – osoby, które się na niego zdecydują muszą liczyć się z wydatkiem około dwustu złotych za m2.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]