Reklama i marketing Usługi

Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Skieruj się na www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/, aby uzyskać informacje o wnętrzach firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości.

Wnętrza 3D to najlepsza metoda na przedstawienie przyszłym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości osób możliwość zobaczenia takiego pomieszczenia przed sygnowaniem umowy jest nadzwyczaj istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i dlaczego warto to robić? Odpowiedź przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o wielu fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego typu modelu widzimy rozkład poszczególnych wnętrz, a my możemy go przybliżać, przesuwać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do kompletnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy też zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że poza oglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo hotelu bądź siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem myszki do dowolnego pomieszczenia, a następnie przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia też przechodzić do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Jak mogę wykorzystać wirtualny spacer VR?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie zademonstrować klientom wybraną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę promocji można zastosować do zaprezentowania restauracji, warsztatu czy hotelu, a także w prosty sposób zademonstrować dużemu kręgowi odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, jeśli sprzedajemy dom, aby ewentualni klienci byli w stanie rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto zamówić z kilku przyczyna. Pierwszy z nich to możliwość opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w Google Maps lub dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado zamówienia naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę będą darzyć ją o wiele większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to także wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — wystarczy zamówić jego wykonanie u zawodowego fotografa.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]