Reklama i marketing Usługi

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Jeśli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących przygotowania spaceru 360 stopni, zajrzyj tutaj

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – zwiększ atrakcyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Jakie branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie www opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w rozsądnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]