Reklama i marketing

Tani i wartościowy gadżet promocyjny – torby z logo

Przed przedsiębiorstwami, które wybierają się na targi bądź planują promocję, nierzadko pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy przygotować. Powinien on nie tylko przyciągnąć uwagę klientów, ale także stanowić dla nich pewną wartość, żeby na co dzień go używali i tą drogą umacniali więź z marką. Takim artykułem są m.in. torby z logo firmy.

Torby z nadrukiem – typy

Sprawdzając ofertę firm zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych błyskawicznie spostrzeżemy, iż pod frazą “torba” pojawia się wiele artykułów. Są to m.in. torby na zakupy – prawdopodobnie najpopularniejszy i bardzo przydatny gadżet reklamowy. Nadruk nazwy imprezy bądź logotypu na płóciennych, bawełnianych i jutowych torbach na ramię zawsze bardzo dobrze się prezentuje, a zarazem jest dostatecznie wytrzymały, aby przez długi czas utrzymywać się na tkaninie. Kolejną zaletą takich toreb jest ich koszt. Zależnie od typu torby oraz nakładu zamówienia, cena w większości wypadków rozpoczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Nadruki nanosi także na torbach podróżnych, sportowych bądź na laptopa. Są to akcesoria, które docenią między innymi organizatorzy popularnych sympozjów oraz wykładów. Oczywiście, cena produktów tego rodzaju i wykonania druku na nich jest wtedy znacznie wyższa – sięga nawet do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie opłaca się zamówić torby z logo?

Podmioty organizujące działania marketingowe z reguły zlecają równoległe wykonanie kilku różnych gadżetów. Winny zatem nawiązać współpracę z hurtownią z gadżetami, która w swojej ofercie ma jeszcze kilkanaście innych produktów promocyjnych do zadruku. Jednocześnie z torbami bawełnianymi warto zlecić m.in. nadruk na parasolach, zagłówkach czy innych przydatnych produktach z tkaniny lub uzupełnić zlecenie o typowe gadżety reklamowe, jak smycze, długopisy oraz ołówki, które wciąż są popularne wśród klientów.