Reklama i marketing Usługi Witryny internetowe

Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Jeśli chcesz zlecić pozycjonowanie stron Kraków, skieruj się w to miejsce.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które działają tylko na niewielkim obszarze albo nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Gdańsku czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów stacjonarnych korzystają głównie z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “sklep z oponami kraków”, “cukiernia kraków” czy “malarz kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na zademonstrowanie swoich usług docelowym odbiorcom, zamieszkującym dane miasto. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych posiada wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. Przez ten czas dogłębnie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozwinięcie treści oraz pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]