Reklama i marketing Usługi

Korzyści z prezentacji biznesu w filmach korporacyjnych

Filmy korporacyjne to nowoczesne narzędzie do promocji przedsiębiorstw, ich produktów lub usług. Za pomocą kilkuminutowego klipu zmontowanego z ciekawych ujęć można oddać atmosferę panującą w danej firmie, przedstawić jej historię, misję, sukcesy oraz motto przewodnie. W filmie warto także pokazać pracownikówbudujących na co dzień daną organizację. Filmy korporacyjne doskonale kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to zakład produkcyjny, polski oddział międzynarodowej korporacji, duża organizacja, instytucja publiczna czy inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swój biznes

Wideo marketing jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku. Badania wykazują, że materiał filmowy o wiele lepiej komunikuje nacechowanie emocjonalne niż standardowe formy reklamy, z tej przyczyny coraz więcej podmiotów zajmujących się marketingiem wykorzystuje go do promocji firm. Filmy korporacyjne można zamieścić w mediach społecznościowych (Instagram, YouTube czy Facebook), a także na stronie www firmy. Materiał filmowy szybko dotrze do obecnych i przyszłych odbiorców, a interesujący scenariusz i dynamiczny montaż klipu przyciągnie ich uwagę.

Filmy korporacyjne – zatrudnij doświadczoną ekipę

Samodzielna produkcja filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – niezbędny jest profesjonalny sprzęt (kamery, oświetlenie, oprogramowanie do montażu), a także odpowiedni koncept i scenariusz, zatem najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy, zawodowo zajmującej się produkcją filmów. Doświadczona ekipa zadba o każdy aspekt filmu (łącznie z dodaniem muzyki, napisów czy głosu lektora), a nowoczesny sprzęt pozwoli zarejestrować materiał w najwyższej rozdzielczości.