Reklama i marketing Zakupy

Hurtownia gadżetów reklamowych – zamów wszystko w jednym miejscu

Nowoczesny biznes nie obejdzie się bez marketingu. W dzisiejszych czasach reklama ma różne formaty: rozpowszechnia się ją w mediach społecznościowych i ogólnie w internecie, oraz w prasie. Ale nadal nie rezygnuje się z bezpośredniej promocji przy pomocy wizytówek lub ulotek. Stosuje się także jeszcze jeden rodzaj działań promocyjnych, który potencjalni konsumenci szczególnie uwielbiają – reklamę za pomocą gadżetów reklamowych.

Gadżety reklamowe – przydatna i gratisowa rzecz

Ewentualni partnerzy oraz konsumenci doceniają wszelkiego rodzaju gadżety, bowiem (w przeciwieństwie do innych form reklamy) są one namacalną rzeczą, która w szeregu przypadków jest bardzo przydatna, dzięki czemu użytkowana jest dłużej. Niełatwo wskazać kogoś, kto zrezygnuje z przyjęcia w banku czy w kancelarii ołówka albo parasolki. Są to bowiem przedmioty, które zawsze należy mieć w pogotowiu. A co najistotniejsze – ten upominek nic nie kosztuje! Tymczasem używając regularnie dany gadżet, klient wciąż widzi logotyp marki, od której go otrzymał, co powoduje, że z czasem wydaje się mu ona bliższa.

Hurtownia gadżetów reklamowych – co w swoim asortymencie?

Sitodruk, czyli jedna z popularniejszych metod stosowanych przy wytwarzania gadżetów promocyjnych, daje możliwość nadruku zarówno na plastiku, tkaninie, jak i drewnie. Najczęściej kupowanym gadżetem tekstylnym, jest naturalnie odzież reklamowa – zazwyczaj wykonuje się nadruki na koszulkach, a też na czapkach, bezrękawnikach czy polarach. Oprócz tego można nanieść logo na etui na klucze, szlafroku oraz torbie zakupowej. Jeśli zależy nam na obszernym wyborze opcji nadruku, należy przejrzeć ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym razem można wtedy kupić nie tylko t-shirty i odzież z nadrukiem, ale też np. breloczki, etui na tablet bądź termosy, co przyśpieszy przygotowanie każdej akcji promocyjnej.