Ochrona i bezpieczeństwo

Zwróć uwagę na tabliczki informacyjne

Sprawdź, gdzie zamówić tabliczki informacyjne, wejdź na https://www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi

Tabliczki informacyjne są niesamowicie ważne w polskich miastach oraz wewnątrz budynków. Dzięki nim przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, a budynki są bezpieczniejsze, chociaż na co dzień możemy nie zwracać na nie uwagi. Sprawdźmy w takim razie jakiego rodzaju tabliczki informacyjne są najczęściej stosowane oraz dlaczego są tak ważne.

Tabliczki informacyjne – zlokalizowane przy wejściu do biura

Najczęściej występujące tabliczki informacyjne to szczególnie te, które usytuowano na obiektach biurowych, takich jak domy, zakłady pracy, szkoły, komendy policji. Dzięki nim bezproblemowo wyszukamy odpowiedni budynek. Warto jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie są zlokalizowane wyłącznie na elewacjach budynków, gdyż bardzo często można je także spotkać w środku. To niezwykle duży zespół oznaczeń, które najczęściej poprawiają bezpieczeństwo i komunikują o zagrożeniach. Takie tabliczki usprawniają odnalezienie odpowiedniego pomieszczenia lub urzędnika w ogromnych budynkach – w budynkach rządowych przy wejściu wiszą tabliczki z nazwami departamentów. Szukasz referatu nieruchomości czy wydziału paszportowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to bez problemu. Równie ważne są tabliczki informacyjne z nazwiskami urzędników, które znajdujące się przy drzwiach. Co ciekawe tabliczki te mogą mieć wymienną treść.

Tabliczki informacyjne – znakują wyjścia ewakuacyjne

Pamiętajmy także o aspekcie bezpieczeństwa – tabliczki informacyjne są wszakże wymagane przez odpowiednie przepisy. Znakują wyjścia awaryjne, wyznaczają pomieszczenia dla niepełnosprawnych, informują o szkodliwych substancjach. Urzędy mają obowiązek używania tabliczek informacyjnych, istnieją także fachowcy do spraw BHP, którzy są odpowiedzialni za ich zakładanie. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z solidnych materiałów (np. PCV), często posiadają właściwości fluorescencyjne i można je błyskawicznie zamontować.

Nasza siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]