Kształcenie

Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Szukasz korzystnej oferty wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z kursów tego typu korzystają też osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitą propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]