Kształcenie

Kiedy warto zapisać się na lekcje rysunku?

Więcej informacji o usługach świadczonych przez szkołę rysunku na http://tinyurl.com/y6eknyfq

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek także ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego ogromne korzyści. Dowiedziono wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także istotnym elementem wychowania. Liczne korzyści wynikające z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest naprawdę szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania umiejętności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Poznań czy Kraków. Nie brak również kursów kierowanych do hobbistów – osób, które zwyczajnie lubią rysować i chciałyby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dostosowane do potrzeb osób o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Wiele czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, które możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą także lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]