Kształcenie

Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ znajdziesz więcej informacji o modelowaniu 3D.

Świat rysunku bezustannie ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując wykonywanie swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie generuje już dużych kosztów – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który równocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem doświadczonego dydaktyka

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, jednakże proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko jest niezmiernie irytujący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli program Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego program pedagoga. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy wymagają poprawy oraz proponując ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, aby był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie zdolnością pożądaną i poważaną głównie w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Znajomość oprogramowania Blender 3D rozszerza więc pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się wstępne profesjonalne prace, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i amatorzy pragnący odkryć nowe drogi wyrażania siebie lub poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]