digital painting kurs
Kształcenie

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej i reklamowej. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również edytować grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, reklamą i animacją.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]