Instalacje dla przemysłu

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Interesuje Cię oferta dostawcy silników elektrycznych? Skieruj się tu, aby uzyskać więcej informacji.

Szerokie zastosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Positec

Działająca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników prądu stałego, a także motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy cechujące się ogromną niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a z racji możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C.

Firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Positec.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]