Instalacje dla przemysłu

Nowoczesne instalacje teletechniczne

Instalacje teletechniczne. Zobacz, kto potrafi to sporządzić

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to kompleksowa infrastruktura posiadająca mnóstwo różnych urządzeń – od elementarnych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju działają fachowe firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi proponują i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – anteny VHF i uchwyty antenowe

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny VHF, uchwyty antenowe, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, rozgałęźniki sat, odbiorniki optyczne. W sprzedaży znaleźć można także wzmacniacze budynkowe, kable telekomunikacyjne, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu instalowane są na osiedlach mieszkaniowych, w szpitalach i wieżowcach. Firmy funkcjonujące na rynku zajmują się z kolei na przykład projektowaniem instalacji i wytwarzaniem poszczególnych urządzeń. Instalacje teletechniczne opierają się na najwyższej jakości komponentach i profesjonalnym montażu – dlatego niezbędna jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – właściwe narzędzia

Istotne jest też, aby sieci kablowe spełniały odpowiednie wymogi polskiego prawa. Dlatego konieczna jest kompleksowa opieka specjalistycznych podmiotów, które zagwarantują właściwe narzędzia oraz zaproponują najwyższej klasy moduły dobrane do wymogów danej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie potrzebują również napraw, dlatego bardzo ważna jest opieka gwarancyjna. Jej odbiorcami są przede wszystkim inwestorzy budowlani.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]