biżuteria z koralem, biżuteria srebrna
Biżuteria Zakupy

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, koral działa wyciszająco na osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje siłę i często nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony bogini piękna, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral często występuje w barwach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadziej przyjmuje odcień niebieski.

Jak biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala szczególnie związane są z kobietami. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]