Biżuteria

Stylowe srebrne kolczyki

Jeśli chcesz kupić kolczyki, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2wVWXCz

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – bardzo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak popularne, a także gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są urocze wkręty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, a równocześnie eleganckie. Równie często poszukiwane są wiszące akcesoria, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Są ozdobione drogocennymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie powodują podrażnień uszu, co nierzadko występuje w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką przyciemniania, więc kupując je sprawdźmy cechy probiercze oraz sposób ich produkcji.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się nienagannie, należy skrupulatnie je pielęgnować i na bieżąco eliminować śniedź. Należy odkurzać je często miękką ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych technik pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy sól. Takie środki mocno naruszają elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii jest na pewno w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to niezwykły komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.