Biżuteria

Srebrne pierścionki – symbol elegancji

Znajdź srebrne pierścionki

Wyznacznikiem ponadczasowej wykwintności są srebrne pierścionki. Każda stylowa Polka powinna posiadać w swojej kolekcji elementy zrobione z tego szlachetnego kruszcu. Zobaczmy więc, czym cechują te szykowne dodatki, stanowiące idealną oprawę kobiecej dłoni.

Srebrne pierścionki – którą cechę probierczą kupić?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, lecz wtedy srebro jest tworzywem miękkim, mało odpornym na wszelkie uszkodzenia i jako biżuteria może łatwo nabawić się defektów. W sklepach kupimy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki tworzone ze srebra 925. Możemy zdecydować się na pierścionek jednolity lub nieco zaszaleć. Te najbardziej efektowne wysadzane są cyrkoniami, perłami, szafirami, jak również diamentami. Zaletą dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli będzie taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, czym zajmują się specjalistyczne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki wyglądały wyjątkowo jak najdłużej, nie zapomnijmy o ich częstym czyszczeniu.

Czy w sklepach internetowych kupimy oryginalne srebrne pierścionki?

Piękną biżuterię kupimy u każdego złotnika. Zamiast jednak wydawać całą wypłatę w galeriach handlowych, warto poszukać też w Internecie, gdzie koszty są aż o 10% lepsze. Kupimy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych fasonach, wysadzane wspaniałymi minerałami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby możemy oddać zakup z powrotem. Takie zakupy w Internecie to bogaty asortyment i mnóstwo zabawy dla każdej dziewczyny.