Biżuteria Zakupy

Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Sklep jubilerski Kraków - asortyment na miarę waszych oczekiwań

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Obecnie bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomal wszystko, wciąż wiele rzeczy powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno platynowego łańcuszka, broszki bądź pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, żeby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli chcemy nabyć obrączki czy też pierścionek, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do właściwego rozmiaru ewentualnie zrobi nowy. Kolejnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej porady jubilera. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy chrztu.

Sklep jubilerski – renowacja popsutej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Kluczową z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, jubiler błyskawicznie i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca, złotnik poprawi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce gratulacje, datę, podziękowania albo inną ważną dla nas treść. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę lub wisiorek, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy zbędną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]