Biżuteria Zakupy

Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o kolczyki bigle.

Kolczyki to nie tylko szlachetne minerały oraz metale. Ważne są wszak zarówno ich wzory, ale również względy funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo bez wątpienia rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego wybierając kolczyki powinniśmy sprawdzić, jaki typ zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, klipsy czy bigle. Które z nich będą najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe i doskonale się prezentują.

Dobierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla kobiet o dość kwadratowej twarzy – są wysokie, więc nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą także wyglądały na okrągłej twarzy – szczególnie, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy jednak zaznaczyć, iż kobiety o trochę innej twarzy również mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy wzór.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych kamieni – wszystko zależne jest od ich ceny i fantazji złotnika. Szczególnym zainteresowaniem cechują się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i kamieniami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich warto wybrać? To sprawa indywidualnych preferencji – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z topazem, innym razem dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, więc kupno kolczyków warto przeanalizować samemu.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]