Biżuteria Zakupy

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Jeśli poszukujesz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie sprawdź https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Kolczyki z cyrkoniami to piękny podarunek dla eleganckiej pani. Tego rodzaju świecidełka świetnie współgrają z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami są idealne na prezent

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, wykazujące znakomite cechy optyczne. Połyskują pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz przezroczyste. Ich kształt wspaniale przypomina drogocenne kryształy, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Istnieją również wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można stworzyć poniższe odcienie: niebieski, pomarańczowy, seledynowy, brązowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne ozdoby są zahartowane i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, a także łańcuszków. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Ogromny asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych wersjach i niskich cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy upragnioną i modną biżuterię. Odbiorcy często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te różnorodnie zdobione.