Biżuteria

Charakterystyka koczyków wiszących

Dowiedz się, gdzie kupić kolczyki wiszące, wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Noszą je nie tylko kobiety – od wielu lat cieszą się również rosnącym zainteresowaniem wśród mężczyzn, zwłaszcza tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie sposób jednak zaprzeczać, że zdecydowana większość tego rodzaju biżuterii wytwarzana jest dla kobiet. Niezwykle olśniewające są w szczególności kolczyki wiszące. Bardziej rzucają się w oczy i dzięki temu w większym stopniu oddziałują na to, jak inni postrzegają daną stylizację. To właśnie dlatego cieszą się znaczną popularnością wśród pań w szeroki spektrum wieku i ubierających się w przeróżnych stylach. Duża różnorodność wiszących kolczyków pomaga dobrać je właściwie do każdej kreacji. Jak zatem dobrać kolczyki wiszące najlepsze do danej okazji? Na które ich aspekty powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich długość i design

Design kolczyków oraz ich długość to cechy głównie wpływają na to, jak ostatecznie jest postrzegana twarz, wobec tego trzeba wziąć je pod uwagę wybierając kolczyki wiszące. Krótsze wiszące kolczyki powodują, że twarz wydaje się okrąglejsza, z kolei te dłuższe (u jubilerów dostaniemy takie mające nawet kilku centymetrów) przedłużają ją. Kształt kolczyków posiada tu też duże znacznie. Wąskie powodują wyszczuplenie owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz odwrotnie. W sprzedaży znajdziemy również kolczyki bardziej neutralne, które nie zmieniają nazbyt odbioru kształtu naszej twarzy – w tym miejscu bezapelacyjnie winniśmy wspomnieć na przykład o kolczykach przypominających łzy.

Do jakich kreacji pasują kolczyki wiszące?

Szukając kolczyków wiszących prawidłowo dostosowanych do danej sukienki trzeba pamiętać, że są one nadzwyczaj wyraźnym elementem. W sąsiedztwie innych wyrazistych kosztowności mogą więc sprawiać wrażenie przesady. W związku z tym najlepiej unikać zakładania ich do ciężkich bransoletek, wisiorków bądź zegarków. Kolczyki wiszące będą natomiast wyglądały bez zarzutu, gdy w stylizacji zostaną najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z sukienką, fryzurą i butami.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]